Dneska je to šest let …

… ode dne, kdy jsem se stala ženou svého muže. Tajně. Bylo to na vrcholku hradní věže, kde foukalo tak, že jsme oddávajícímu nerozumněli ani slovo, paní matrikářka se třásla jako osika a mě málem uletěl kožíšek.

Za svědkyně nám šly naše nejlepší kamarádky, vypadaly jako dvojčata. Roční synek jedné z nich celé dění komentoval svým žvatláním, zatímco jeho tatínek všechno natáčel. Bylo nás doslova pět a půl.

Přestože můj muž nesnáší jakékoli oficiální focení, tentokrát vydržel hodinu a půl poslouchat komandování fotografa jen proto, aby mi udělal radost.

K obědu jsme měli španělské ptáčky a rýži „vařenou“ v Mattonce. A když mě manžel přenášel přes práh domu, málem mi zlomil ruku o futra (možná to byla pomsta, za to focení 😉 ).

Bylo to dobrodružné, krásné a dojemné.

28580028

A fakt, že jsme se doposud nezabili (ač k tomu občas nemáme daleko), že jsme stále spolu a hlavně, že spolu stále být chceme, svědčí o tom, že to bylo i správné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den, Poznámky na okraji. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 reakcí na Dneska je to šest let …

 1. avespasseri napsal:

  Tak to blahopřeju! My jsme letos v létě slavili 7 let :-))

 2. E. napsal:

  Svatba na hradní věži musela být zážitek už jen kvůli té atmosféře! A ať je vám spolu pořád tak dobře!

  • Alinka napsal:

   Zážitek to opravdu byl, to potvrzovali všichni zúčastnění. Největší zážitek bylo ukecat oddávající úřednictvo, aby tam fakt vylezlo. Normálně se totiž oddávalo v takový hnus místnosti plný vitrín a krámů dole v hradě.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s