Kalendárium – zahájení pokusu

Jelikož jsem stále bez foťáku (a asi ještě nějakou chvíli budu), vymýšlím jinačí ptákoviny, než zvěčňování všeho, co zrovna provádíme. Proto jsem dneska spustila Kalendárium. Berte to jako hokus pokus, který se nějak vyvine popřípadě zajde na úbytě (jako koneckonců všechny čmáranice v mém bloku). Odkaz najdete i v horní části pravého menu.

A nezapomeňte mi dát vědět, jestli jako dobrý ;).

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Jak je zabavit, Kam vyrazit. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Kalendárium – zahájení pokusu

 1. Sedmi napsal:

  jako super 😀 diky za upozorneni, ten festival svetel byl loni fajn, ale dali jsme jen jednu projekci, tak letos treba dame vic…

  • Alinka napsal:

   Sedmi, byli jste? My jsme byli letos dost zklamaní :(. Manžel to docela výstižně shrnul slovy: „Moc umění a žádná zábava.“ Vloni se nám projekce zdály výrazně lepší, zajímavější a nápaditější.

 2. Martina napsal:

  Jako fakt super 🙂 Už jste nějakou tu akci někdo navštívil? Vybírám, co dáme našemu 5 letému k svátku, tak přemýšlím, co už by pro něj, event. i pro mladší sestru (v lednu jí budou 3) bylo. Dá se třeba Lego s kočárkem? Ten Mořský svět je super, to ho bavilo moc, i když je to trochu finančně náročnější. Rozhodně tím byl ale víc nadšen než výstavou o vesmíru, která tehdy byla hned vedle a ta ho nebavila vůbec (málo interaktivní, moc „výstavné“)

  • Alinka napsal:

   Marti, snažím se vybírat takové aktivity, které by moje děti měly zvládnout v poho. Ty Tvoje jsou skoro stejně staré, takže bych se nebála ničeho. Pokud se dobře pamatuju, tal Lego jde s kočárkem dost blbě, jsou to takové nešikovné, dost členité prostory a jsou tam schody. Ale zkusila bych tam zavolat informovat se přímo (my byli bez kočáru, tak jsem to neřešila). Vesmír u nás taky moc nezabodoval, na rozdíl od toho akvária.
   A byli jsme už taky v Národním muzeu na té Arše Noemově. Rozhodně doporučuju jít MIMO dny, kdy mají nějakou speciální akci nebo komentované prohlídky. Jak je muzeum v rekonstrukci, tak mohou dovnitř pustit jen omezený počet návštěvníků, takže se jim ve dnech větší návštěvnosti lidi hromadí dole ve vestibulu. Čekat 40 minut se dvěma zpruzenými dětmi na to, až nás laskavě pustí nahoru byl dost opruz. Ale expozice sama o sobě je pěkná (i když nepříliš interaktivní).

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s