Zpruzeni

Už nás to fakt nebaví. Nikoho.

Teploty, chrchlání, kašlíčky, nudle. Furt dokola. Posmrkaný kapesníky všude. Ulepený fleky od čaje všude. Bacily úplně všude.

Hrabe mi z toho. A dětem taky.

Absolutně nechápu, jak takovouhle sezónu můžou zvládnout maminky pracující mimo domov. Buď bych měla už teď vybranou dovolenou na celý rok dopředu nebo čelila pozvdiženému obočí svých nadřízených, protože ošetřovačka ob týden by jim přišla krajně podezřelá.

Když to už už vypadalo, jako že dobrý, vyrazili jsme ve čtvrtek na oslavu narozenin s dalšími dětmi. A včera zase přes 38. Teď trnu, která matka mi ztropí (spravedlivě hysterickou) scénu, že jsme jí něčím nakazili potomka.

Totálně jsem rezignovala na jakýkoli standard zábavy pro ty dva. Vyrábění? Společenské hry? Aktivity? Pchá. V případě, že je doma jen jeden z nich (což je většinou, protože se v rýmičkách až překvapivě pečlivě střídají), kouká na pohádky na tabletu tak dlouho, dokud se to nevybije. No a co?

Prosím, prosím, prosím, ať už je jaro a bacily táhnou ke všem čertům. My chceme do muzea, do zoo, do bazénu, na divadýlko, na hřiště, na zahradu. Chceme návštěvy a na návštěvu. Oni chtějí do školy, školky a na kroužky. Já chci svůj dopolední klid. Chceme zpátky svůj normální chaotický režim.

Vesmíre, slyšíš ???

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Zpruzeni

  1. E. Klokaní napsal:

    Já se teď nonstop opájím představou, jak už je za chvíli jaro a co všechno podnikneme, abych přečkala tohle šílené období. Ale pořád si říkám, že soply a kašle u dětí jsou ještě dobrý, mě minulý týden skolil bacil jako už skoro 10 let ne a to byl teprve zážitek. Držte se a pevné nervy!

  2. Vanilka napsal:

    Jsme na tom naprosto stejně. Jen máme místo rýmy tuberacký kašel. Přidávám se k prosbě vesmíru!

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s