Nespokojená

Po třičtvrtě roce zamčeného blogu, už to ZASE řeším. Protože …

 • … jste mi už několikrát napsaly/i, jaká je škoda, že některé články jsou pro veřejnost zamčené. A i mě samotnou pak mrzí, že si mé chytrolínské výplody nemůže přečíst víc lidí. Nehledě na to, že kdybych někdy skutečně dospěla do stadia, že budu chtít někomu ukazovat „jak“ píšu, bylo by to s veřejným blogem výrazně snazší. Navíc si mě tak může najít sám (i když to už jsem jednou nohou v říši pohádek).
 • … protože pokud někdo nemá na WP vlastní blog, ale zaregistruje se jen proto, aby mohl číst, nedozvím se o něm zhola nic. A když požádá o přístup, nemám žádnou možnost ho kontaktovat předtím, než mu přístup udělím. Takže pak buď musím dát klíče někomu, o kom netuším, co je zač, nebo ho nechám trčet před vchodem a může bušit, jak chce. Tím ale přicházím o možnost seznámit se s prima lidmi, což sice není hlavní důvod proč blog píšu, ale rozhodně není ani zanedbatelný.
 • … základní (=neplacená) verze WP prostě neumožňuje spravovat zamčený web tak, jak jsem si představovala.

Takže už opět uvažuju, že to překlopím zpátky do verze, kdy některé články budou veřejné a k těm osobnějším bude potřeba heslo. Vadilo by Vám to? Bylo by to pochopitelně stejné heslo jako předtím, takže ti, co ho už jednou dostali by ho nepotřebovali znovu získávat.

Mám černé svědomí, že jsem řadu z Vás donutila k registraci a teď to zase měním. Nebo není tu někdo, kdo by měl se zamčeným WP větší/lepší zkušenost a třeba by mi poradil nějaký fígl aspoň na ten kontakt na nováčky? Sedmi?

Děkuju moc za jakékoli připomínky.

PS: Moc a moc a MOC se omlouvám těm z Vás, kteří reagovali na mou výzvu, aby mi napsali něco o sobě do emailu a já neodpověděla. Vím, že Vás pár takových je a sypu si pople na hlavu, že nejsem schopná se k odpovědím dokopat. Promiňte, není to záměr. Moc si Vašich emailů i Vaší otevřenosti vážím a slibuju, že se pokusím je na žebříčku priorit posunout o trochu výš.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Nespokojená

 1. Sedmi napsal:

  Ahoj, já s tím taky mám problém. Občas mi napíší o přístup lidi, které neznám a mám dilema úplně stejné. Zatím ale neznámým přístup nedávám. A zamknout ručně vybrané články za těch víc jak deset let není úplně snadno realizovatelné. Já už to píšu stejně spíš jako deník pro nás, myslím že blogování v té podobě jako dřív je už mrtvé. Všichni jsou na fb, mladší na ig.

  • Alinka napsal:

   Jo, tak tos mě moc nepotěšila a musím říct, že to je teda hrubě nedomyšlené. Já to taky píšu víc pro sebe než pro ostatní, na druhou stranu, některých článků je fakt škoda (já jsem táááák skromná, že? :D). Tak jdu asi heslovat, achjo.
   Jojo, blogeři vymírají, ale mně se tahle platforma pořád líbí nejvíc. FB je přehlcený a i když ho momentálně lehce používám kvůli své osobní snaze zachránit svět (pauza na smích), hrozně mě rozčiluje. A to tam mám vypnuté úplně všechno, co jde. Instagram mi přijde totálně mimo mísu – nemám nejmenší tušení, proč bych měla koukat na fotky něčí snídaně nebo toho, jak si zrovna oblíkl sponzorovu mikinu. Ještě tak jsem ochotná vzít na milost TW, ale zjišťuju, že už toho na mě taky sype nějak víc, než chci.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s