Velká slečna

Před odchodem na nákup pečlivě promýšlí správný outfit a třikrát se kompletně převlékne. Rozčeše si vlasy. Namaluje se (ano, taštička mé! dokorativní kosmetiky je už víceméně její)*. Navoní. Vezme si tmavé brýle (přestože sluníčko v tuhle roční dobu fakt moc nesvítí) a nezbytnou kabelku, v níž má (překvapivě) šminky – co kdyby, že jo …

… načež celou návštěvu supermarketu stráví hysterickým brekotem v pravidelných intervalech střídaným s uraženým pofňukáváním, protože jsem odmítla ji posadit na sedátko nákupního vozíku (určené dětem do 3 let a 15 kg).

Já tu holku prostě žeru :).

*) Pokud kroutíte hlavou nad tím, že jí dovolím šminky používat, pak vězte, že je odhodlaná malovat se klidně vodovkama, nebude-li jiného východiska. Poté, co jsem jí opakovaně drhla z obličeje fixy, usoudila jsem, že občasné použití skutečné kosmetiky spadá do kategorie menší zlo.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Barborka, Co přinesl den. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Velká slečna

  1. Sedmi napsal:

    Ta je úžasná 🙂

  2. Vanilka napsal:

    Takže aspoň v něčem je jednodušší mít kluky. Na druhou stranu já s nimi na nákup do supermarketu raději nechodím vůbec. A když už musím, velmi ráda aspoň jednoho z nich posadím na to sedátko pro děti do 3 let/15 kg, i když už obě kategorie dávno převýšili. Ale vyhnu se tím aspoň částečně tomu, že zbourají polovinu regálů.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s