Insta

Pro ty z vás, kteří jste mi psali, že je škoda, že příspěvky s nápady co podnikat s dětmi jsou zamčené a/nebo je vkládám pozdě a vy pak vánoční tvoření čtete v únoru a inspiraci na léto v listopadu, zkouším alternativu.

Konečně jsem se asi na třetí pokus lehce (to slovo zdůrazňuji) seznámila s Instagramem. Dopředu říkám, že to médium mi úplně nesedí. Zaprvé neumím fotit. Zadruhé mě nebaví buď datlit popisky na mobilu nebo na denní bázi stahovat fotky do počítače. Zatřetí mobilní aplikace mi přijde nepřehledná a doteď jsem třeba nepochopila funkci instatories, když všechno by mohlo být krásně ve feedu. (A ještě z toho mluvím jak Tatar.)

Takže netuším, jak dlouho to vydržím, protože mě to zatím trochu prudí. Každopádně prototyp mého účtu naleznete zde a odkaz přidávám i do menu. Zkuste nakouknout a dejte vědět, co si o tom myslíte. Díky.

Blog in nadále zůstává stěžejní – ráda bych v novém roce zase psala trochu víc. Takže držte palec. Mimochodem, před měsícem oslavil Alinčin blok už SEDMÉ!!! narozeniny.

Příspěvek byl publikován v rubrice O blogu, Váš názor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Insta

  1. Sedmi napsal:

    Super jdu kouknout

  2. Martina napsal:

    Instagram NEEEEEEE 😦 Mně ten web vyhovoval, klidně si najdu a projdu zpětně, když hledám inspiraci pro to dané období nebo naopak si to upamatuju na příští rok.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s