… další kolo

Před Vánocemi (znovu) vši a blicí viróza, která kompletně rozložila celý první stupeň naší školy. Stylem, že děti 12 hodin neudržely ani lžičku čaje. Zpestřená už známým faktem, že Matyáš zásadně zvrací ve spaní, aniž by se vzbudil. My dva s manželem jsme to ustáli jen díky domácí hruškovici (bo to co bylo za patok), kde údaj o množství obsaženého alkoholu začíná sedmičkou. I když jsem si občas nebyla jistá, jestli taková kůra mému žaludku opravdu prospívá. Ale manžel tím vypaluje každýho bacila a povětšinou úspěšně.

Těsně po Silvestru zas přitáhli horečky. U Matýska jsem na vysoké hodnoty celkem zvyklá. Ale i Buba, které jsme nikdy v životě nenaměřili víc, než něco málo přes 38, to dotáhla na úctyhodných 39,8. Celé tři dny. Krát dva.

No a dneska jsem pro změnu lehla já. Nesnáším, když jsou děti nemocné, ale když padnu já, je to ještě horší. Nebaví mě to. Zízám do stropu, je mi zle a občasné záblesky optimismu způsobené pravidelnými dávkami paracetamolu na mé zpruzenosti mnoho nemění.

Stačilo, prosím … jakože fakt už.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na … další kolo

  1. Psice napsal:

    Ale ne, preji rychle uzdraveni! Obcas je lepsi padnout do uplne rezignace, nez trochu padnout – aby cloveku nevadilo, co se deje za jeho zady a neresil, co vsechno bude uklizet, az mz bude lip:)

  2. Sedmi napsal:

    Aje 😦 to je to počasí, viry nevymrzly… Ať je co nejdřív líp…

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s