M&B Studios presents

Jak si tu tak procházím fotky k deníčku ještě z jara, narazila jsem na filmík, který jsme s dětmi jednoho koronavirového dne vytvořili. Filmeček trvá minutu a třičtvtě, ale jeho tvorba (vymýšlení scénáře, stavění kulis, natáčení, přidávání zvuků a promazávání chyb) trvala víc než 7 hodin čistýho času.

Byl to Matyášův nápad a především on postavil do nejmenších detailů všechny kulisy (zejména s džunglí si vyhrál), Barborka upravovala za pochodu scénář tak, aby tam dostala nějakou romantiku a já jsem se snažila, aby to ve výsledku bylo aspoň trochu pochopitelné i pro někoho, kdo nebyl u výroby.

Točeno metodou stop motion na mobil prostřednictvím aplikace Stickbot od Zingu. Ovládání je tak jednoduché, že po základní instruktáži zvládne několikvteřinový film natočit i pětileté dítě. Doporučujeme. Je to skvělá zábava pro malé i velké.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den, Homemade, Jak je zabavit. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na M&B Studios presents

 1. Sedmi napsal:

  Díky za tip 🙂

 2. Psice napsal:

  Hlásím chybku: Video není k dispozici.
  Ale jinak díky za tip na Stickbot, děti zkoušely něco podobnýho jen pomocí galerie v mém mobilu a nebylo to ono. Určitě vyzkoušíme!

 3. avespasseri napsal:

  Ahoj, to bylo super video. 🙂 Mně to jen ukazuje, že se na to mám podívat na youtube. Jinak ok.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s