Milý Riki

Nebyls náš, ale děti Tě v podstatě adoptovaly. Naše zahrada byla tak trochu i Tvoje území (a to, že jsem občas musela sebrat nějakou tu hromádku ze záhonu, Ti vážně odpoštím, i když jsem pokaždé špačkovala).

Byls ten nejklidnější pes, jakého jsem kdy potkala. Vůbec Ti nevadilo, že se po Tobě děti válí a všemožně Tě mordují. Veškeré projevy jejich lásky jsi snášel trpělivě a s nadhledem svých moudrých 12ti let. Stejně tak jsi blahosklonně odpouštěl pošťuchování a rošťárny své malé psí kamarádce Majdě. Rozdávals spoustu nezištné lásky a přátelství už jen pouhou přítomností.

Dlouho jsme věděli, že jsi nemocný, ale přesto nás vůbec nenapadlo, že už je čas. Nechce se mi věřit, že už se nepřijdeš pomazlit tím svým rozvážným houpavým krokem. Že už mi nebudeš tajně vyžírat slepičince z jahod, když je pohnojím. Že už neuslyšíme Tvoje basové „HAF!“, které všem široko daleko dalo vždycky jasně na srozuměnou, kdo je tady pánem. Že už se nerozvalíš v trávě, abychom Tě mohli pořádně podrbat. Že už se na nás nepodíváš těma nejlidštějšíma psíma očima, které si vůbec lze představit. Že už nejsi.

Barunka nosí na krku Tvůj obojek a společně s Matýskem neustále dokola sjíždějí Tvoje fotky. Chybíš nám. Najdi tam nahoře dědu Petra, postará se o Tebe. Slibuju. A pozdravuj Mobinu, Jackieho, Miu i Denýska. Určitě Tě rádi vezmou do své zvířecí party.

Milujeme Tě, chlupáči. RIP ❤❤❤

Příspěvek byl publikován v rubrice Co přinesl den. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s