Top 10 (… so far)

Největší dobroty: Cokoli vyloveného z koše. Úplně nejvíc jsou posmrkaný papírový kapesníky. Ty se totiž dají navíc cupovat na mikroskopický nanokousky.

Nejlepší prolejzačka: Gauč. Seshora, ze stran, zespoda. A když si dáte tu práci a vydrásáte na správným místě díru, pak dokonce i uvnitř.

Největší lovecká výzva: Prej červený světýlko, pche! Zkoušli jste někdy ulovit flek vysoko na zdi nebo kurzor na monitoru?

Výzva pro největší borce: Prohodit bobek ze záchodu a nenechat si přitom nafackovat lítačkama (a následně ani člověkem).

Největší záhada: Zrcadlo a všechny ty 2D kočky v něm.

Nejzákeřnější vybavení domu: Kabely všeho druhu – dokážou na vás nečekaně zaútčit ze zálohy a klidně vás i svázat. Naštěstí se dají velice dobře kousat.

Největší zábava: Vyhrabat podstatnou část substrátu z co nejvíce kytek a tlapkama od hlíny proběhnout přes čistě povlečenou postel. Tam a zpátky. Aspoň dvakrát.

Nejlepší nápad: Uskutečnit ultimátní zápas o legokostku. Ve dvě v noci.

Nejblbější nápad: Vylézt na kuchyňskou linku a vylemtat olej z pánve, který tam chladne po smažení řízků.

Nejméně pochopitelná lidská hláška: „Mami, já mám v posteli blechy!“ (kde by se tam asi tak vzaly, že?) a hned potom „Ty kočko blbá, ty jseš uplná kráva!!!“

“I had been told that the training procedure with cats was difficult. It’s not. Mine had me trained in two days.” – Bill Dana
Příspěvek byl publikován v rubrice Naškrábáno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Top 10 (… so far)

  1. Psice napsal:

    Při čtení těch prvních dvou bodů jsem nostalgicky zavzpomínala na rané mládí našich dětí. Jen ten gauč nedrásaly, nehty jsem stříhala vždy nakrátko;)

    • Alinka napsal:

      Jakože vaše děti už po gauči nerajtujou? Dostaly nějaký sedativa nebo jak? Naši tuhle zábavu zatím rozhodně nehodlají opouštět. A jelikož teď kočky právě zalejzají i dovnitř, jen čekám kdy nastane situace, že jedno z dětí bude předvádět salto mortale a to „mortale“ dostane ty správný grády. (Tichá vzpomínka věnována vaší Chlupině.)

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s