Instantně 2020

Před rokem jsem si založila instagramový účet s představou, že tam bude víceméně to samé jako tady, jen v reálném (respektive reálnějším) čase. Občas to tak je, ale překvapivě dost často není. A protože tady si zpětně hrabu ráda, ale scrollovat na Instagramu mě ukrutně prudí, odložím si sem pár momentů. Je to dost halabala, takže vy spíš koukněte na originál sem. Nicméně mně to pro připomínku toho, jak (nejen) děti kraví, bohatě postačí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Barborka, Co přinesl den, Fotodeník, Matyášek. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Instantně 2020

 1. Martina napsal:

  Díky! Nestíhám zírat, o co jako neuživatel instáče přicházím a jsem ráda, že i sem pár střípku dorazilo! 🙂 Jako fakt!

  • Alinka napsal:

   Marti, děkuju ;).
   Blogy jsou pořád blogy a čtu je nejradši. Problém je v tom, že řada lidí přestává psát a stěhuje se někam jinam. Hodně z nich právě na IG. Polovina lidí, který sleduju jsou právě takoví, kterým jsem dřív četla blog.
   Já IG přišla na chuť až asi napotřetí. Napřed mi přišel úplně ujetej, jak si tam všichni fotí kdejakou pitomost a kdyby šly fotit prdy, tak to polovina lidí dělá. IG stories mě nechávají zcela klidnou i po roce. Prostě na ně nekoukám. Hodně si vybírám, koho budu sledovat a cca jednou za měsíc promazávám a většinou dost drsně. Takže mi zbývá zhruba stovka účtů, který se mi fakt líběj a něco mi dávaj. A u nich se ráda jednou za den kouknu, co je novýho.

   • Martina napsal:

    Jasně, asi chápu. Bez registrace na IG Ti to tam dovolí mrknout jen opravdu na pár věcí a pak se to blokne a já pořád odolávám se tam registrovat. Sama bych tam asi nestíhala nic dávat a sledováním ostatních bych možná trávila u počítače víc času, než sama uznávám za únosné. Tak zatím odolávám a o to jsem pak radši, když něco přece jen přibyde na těch pár blozích, co mám ráda 🙂

 2. Martina napsal:

  PS: doufám, že čtenářský přehled odsud nezmizí, to mi neuděláš, že ne? 🙂

 3. Martina napsal:

  Hurá 🙂 Už jsem se bála, že budu muset bezcílně ilegálně bloumat oficiálně zavřenou knihovou, abych něco vhodného našla :)))))

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s