Chci heslo

Alinčin blok obsahuje krom příspěvků volně přístupných i posty uzamčené. Jedná se především o deníkové zápisky, fotky a další informace osobního charakteru. Ty jsou chráněny heslem.

Ti, kteří mě čtou delší dobu, vědí, že zamykání blogu jsem opakovaně řešila, a to různými cestami, až jsem nakonec dospěla k téhle (doufám, že už finální) variantě. Pokud jste heslo dostali v minulosti, bude Vám fungovat i nyní, zůstalo stejné.

Máte-li o heslo zájem, napsat si o něj můžete na email alincin.blok(zavináč)gmail.com. Krom samotné žádosti mi prosím napište i něco málo o sobě, ideálně s odkazem na Váš profil na některé ze sociálních sítí. Je to proto, abych se i já dozvěděla něco o Vás.

Pokud Vám heslo udělím, zašlu Vám jej zpět emailem. Lepší blogočtečky by měly být schopné si zadané heslo zapamatovat, takže stačí, když ho použijete jednou. Pokud přístup nedostanete, neberte si to, prosím, osobně. Nicméně stálým a dobře dohledatelným čtenářům nemám důvod vstup nedovolit.

Mrzí mě, pokud některé z Vás toto opatření naštve nebo urazí. Nicméně tenhle kousek kyberprotoru považuji za svoji osobní záležitost a cítím, že potřebuju víc soukromí. Pro sebe, své děti a koneckonců i pro ty z Vás, kteří nechcete komentovat veřejně.

S ohledem, na GDPR (a zdravý selský rozum) prohlašuji, že žádné z údajů, které mi touto cestou poskytnete, nepoužiju k jinému než výše popsanému účelu ani je neposkytnu třetí osobě.

Stejně tak Vy se zavazujete, že přístupové heslo neposkytnete nikomu dalšímu.

Děkuju za pochopení.

Alinka