Luftování 2016 – Dobročinný bazar

To si takhle s mou milou kolegyní (s tou, co ráda klade špatné otázky slečnám z Norska) povídáme. Několika oslími můstky se od traumat z dětství přes adventní kalendáře dostáváme k jedné naší velešikovné kamarádce na mateřské, která háčkuje a šije krásné věci (nejen) pro své děti.

STŘIH

Ten samý den večer se asi po týdnu dostávám k blogům. Čtu pozvánku na jednom, pak na druhém, na třetím … na šestém. V minulých letech mi tahle akce nějak unikala, tak to chci letos napravit. Dumám, jak v pátek dopravit výsledky luftování vlastní skříně na místo určení. A dostávám se na další blog s pozvánkou … kde zahlédnu známé jméno. Ano, jméno přesně té kolegyně, o které jsem několik měsíců neslyšela, ale zrovna dnes jsme ji v dobrém „pomluvily“. He? Copak ona v tom má prsty? Nebo je to jen shoda jmen? Prohlížím pečlivěji fotky a zjišťuju, že Oli je opravdu Oli.

STŘIH

Spouštím FB messenger, abych jí napsala, jestli nechtějí zmínku taky tady. Na facebook už nějakou dobu nechodím, s kým chci se spojuju právě přes aplikaci meesengeru. Jenže ta se mi před třemi týdny aktualizovala a už se jaksi opomněla znovu spustit. Takže se mi celou dobu nikdo nedopsal (a já si toho nevšimla). Nu což, rozchodíme to. Chci přece Olče nabídnout tu „reklamu“. A pak mi div nevypadnou oči, když na mě hned po restartu zabliká zpráva s jejím jménem, prý jestli bych se nezmínila. No jasně, že jo! Tohle všechno přece není náhoda.

luftovani2016_a5pozvankaTakže, prosím Vás, pokud se Vám ve skříních smutně povalují svršky, které nenosíte, ale ještě by mohly udělat parádu, dejte jim druhou šanci. Přineste je v pátek 2.12. do Famagusty na rohu Karlova náměstí. A v sobotu a v neděli zas můžete tamtéž přijít nakoupit. Utržené škudlíky pak poputují na podporu Dětského krizového centra v Praze. Vyměníte šatník a podpoříte dobrou věc. Mimochodem, my si navíc vytyčujeme ještě jeden cíl – konečně ochutnat tolik opěvované Leli’s cupcakes. A třeba se tam potkáme.

Dobročinnosti a synchronicitám třikrát hurá!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam vyrazit. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Luftování 2016 – Dobročinný bazar

  1. Sedmi napsal:

    Tyjo, škoda že to nestihnu, našla jsem zápis až teď…

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s