Dětské aktivity: AUTÍČKOVÁ SKLUZAVKA

Dětem stačí opravdu málo a je pravidlem, že hračky, které je nejvíc zabaví, jsou ty nejjednodušší. Důkazem toho, budiž ultrajednoduchá skluzavka pro autíčka, která obě mé děti baví už několik dní.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Manžel přivezl velké zrcadlo do předsíně a když z něj sundal ochranný karton, dal ho Matyáškovi jako klouzačku pro autíčka.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Nevěřili byste, jak moc ho to zaujalo. Auta frčela po klouzajdě jedno za druhým tak vehementně, že během několika minut jsme museli karton vyztužovat lepenkou, aby se neprohýbal.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Matyáš posílal další a další auta, Barborka mu do toho nadšeně výskala a pokoušela se celý vynález ožužlávat. A takhle to vypadalo na konci dráhy.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Největší radost měl Matýsek, když se jednotlivá auta na dojezdu vzájemně přeskakovala a bourala do sebe (zkrátka malý Conan ničitel 🙂 ).

Jak jednoduché …

Tip: Pokud Vás mé články zaujaly, přihlaste se k odběru Novinek. Dostanete tak upozornění na každý nový příspěvek přímo do své emailové schránky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Barborka, Dětské čmáranice, Jak je zabavit, Matyášek. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Dětské aktivity: AUTÍČKOVÁ SKLUZAVKA

  1. Sedmi napsal:

    pročítám se a přemýšlím, jak staré máš teď děti? nikde jsem to neviděla… řekla bych, že tvůj syn bude podobně jako moje mladší dcerka, léto 2010?

Budu moc ráda, za veškeré Vaše náměty a připomínky

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s